Bestyrelsen

Bestyrelsen som den ser ud efter valg af formand og 3 medlemmer samt 2 suppleanter ved generalforsamlingen 22. marts 2018.

Jens Algot, formand

Email:  jens@algot-bolig.dk

 

Jesper Knudsen, næstformand

Email: jesper.knudsen724@gmail.com

 

Lone Algot, bestyrelsesmedlem

Email: lone@algot-bolig.dk

 

Merete Skov-Hansen, bestyrelsesmedlem

Email: merete@skov.mail.dk

 

Brit Eriksen, bestyrelsesmedlem

Email: brit.eriksen@jubii.dk

 

Jesper Henriksen, bestyrelsesmedlem

Email: jesper@amujuul.dk

 

Kirsten Andersen, kasserer

Email: kirstenaandersen61@gmail.com

SUPPLEANTER:

Jens Højgaard Hansen, suppleant

Email: jenshojgaardhansen@gmail.com

 

Jenny Abelgren, suppleant

Email: abelgren@hotmail.com

 

Menu