Bestyrelsen

Bestyrelsen som den ser ud efter valg af formand, tre medlemmer samt to suppleanter ved generalforsamlingen 24. marts 2022.

Jens Algot, formand

Telefon: 22 66 72 73

Email: formand@faellesskabtollose.dk

jens@algot-bolig.dk

Jesper Knudsen, næstformand

Telefon: 29 25 66 08

Email: jesper.knudsen724@gmail.com

Kirsten Andersen, kasserer

Telefon: 22 99 35 55

Email: kasserer@faellesskabtollose.dk

kirstenaandersen61@gmail.com

Lone Algot, bestyrelsesmedlem

Telefon 28 72 62 62

Email: kontakt@faellesskabtollose.dk

lone@algot-bolig.dk

Merete Skov-Hansen, bestyrelsesmedlem

Telefon: 24 60 80 92

Email: merete@skov.mail.dk

Jesper Henriksen, bestyrelsesmedlem

Telefon: 40 52 01 48

Email: jesper@amujuul.dk

Jens Højgaard Hansen. Bestyrelsesmedlem

Telefon: 53 36 00 47

Email: jenshojgaardhansen@gmail.com

SUPPLEANTER:

Brit Eriksen, suppleant

Email: udlejning@faellesskabtollose.dk

brit.eriksen@jubii.dk 

Vibeke Husum, suppleant

Email: vibekehusum@live.dk